O nas

O nas

Misją Stowarzyszenia Twoje Centrum Odszkodowań jest profesjonalna i skuteczna pomoc osobom poszkodowanym we wszelkiego rodzaju zdarzeniach.

 

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy bogate, poparte długoletnią praktyką doświadczenie, zdobyte w trakcie obsługi świadczonej m. in. na rzecz zakładów ubezpieczeń. Wykorzystujemy naszą wiedzę aby świadczyć najwyższej jakości usługi służące osobom dotkniętym szkodami.

 

SKUTECZNOŚĆ

Nasza usługa polega na ustaleniu osoby odpowiedzialnej za zdarzenie, jej ubezpieczyciela oraz rozmiaru szkód podlegających naprawieniu, a następnie pomocy w zgromadzeniu odpowiednich dowodów i uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania.

 

GWARANCJA PROFESJONALIZMU

Twoje Centrum Odszkodowań zapewnia profesjonalną obsługę prawną. Świadcząc nasze usługi współpracuje z radcami prawnymi, rzeczoznawcami i innymi ekspertami.

 

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych – działając według zasady najpierw twoje odszkodowanie, potem nasze honorarium.
Nasze honorarium uzależnione jest od efektów naszych działań, dlatego staramy się o uzyskanie jak najwyższych kwot.

 

DLACZEGO MY ?

W imieniu osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich, prowadzimy negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej oraz w razie potrzeby - w ramach postępowań sądowych.

 

GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW

Współpracujemy z:

   

S5 Box